Anasayfa / Televizyon Alan Yerler

Televizyon Alan Yerler

Televizyon Alan Yerler olarak bilinen firmamız siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Satmak istediğiniz ikinci el televizyonların fotoğraflarını ve model numaralarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Televizyon Alan Yerler olarak verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek 30 dakika içerisinden ikinci el ve sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı değerinde satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere danışmadan ikinci el veya sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı satmayın.

Televizyon Satmak İstiyorum
Televizyon Satmak İstiyorum

İkinci El Televizyon Alan Yerler

İkinci El Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el televizyonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Ekranı kırık yada çatlak televizyonları satın alamamaktayız. Renk atması, gölgelenme olan televizyonları satın alamamaktayız. Tüplü televizyonları satın alamamaktayız. Tamir görmüş televizyonları satın alamamaktayız. Onun haricinde tüm ikinci el televizyonları anında nakit olarak satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin tüm çalışan led, lcd televizyonlarınızı peşin paraya çevirmekteyiz. İkinci El Televizyon Alan Yerler olarak 0539 723 50 50 no’lu numaramızı arayarak anında fiyat bilgisi alın.

ikinci el televizyon alan yerler
televizyon nereye satabilirim

Televizyon Alanlar

Televizyon Alanlar olarak hangi marka ve model televizyonlarınızı satın aldığımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz. Televizyon Alanlar olarak Beko, Arçelik, Vestel, Sony, Sunny, Toshiba, Samsung, LG, Philips, Awox, Panasonic, Grundig olmak üzere tüm televizyon markalarını 30 dakika içerisinde nakit olarak satın almaktayız. Bizlerden mutlaka fiyat bilgisi alın.

Televizyon Alanlar
Televizyon Alanlar

İkinci El Televizyon Alanlar

İkinci El Televizyon Alanlar olarak İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Firma olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde ikinci el ve sıfır kapalı kutu televizyonları adresinize kadar gelerek en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. İstanbul ilçesinde belli başlı bölgelerde şubelerimiz bulunmaktadır. Bunlar Maltepe, Küçükyalı, Topkapı, Bayrampaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Yenibosna, Beylikdüzü olmak üzere İstanbul’un belli başlı bölgelerinde şubelerimiz mevcuttur. İkinci El Televizyon Alanlar olarak artık televizyonlarınızı değerinde satmak çok daha kolay.

Call Now Buttonİkinci El Eşya Satmak İçin Ara